Antalya Zebra Perde Temizleme

Antalya zebra perde temizleme

Antalya Zebra Perde Temizleme

Ele zarar verme ihtimali olan her şeyin perdeye de zarar verebildiğini görebilmek mümkündür. Özellikle zebra perdelerin temizliği sırasında kullanılan yöntemlerin perdelerinize büyük ölçüde zarar verdiğini görebilmeniz mümkündür. Bu yüzden özellikle Antalya zebra perde temizleme işlemleri konusunda işinin ehli ve güvenilir kişilerden destek almanız büyük bir öneme sahiptir. Aksi takdirde işini düzgün yapmayan ve perdelerinizin tam anlamıyla temizlenmesini sağlamayan kişiler sebebiyle perdelerinizin zarar görmesine neden olabilirsiniz.

Antalya zebra perde temizleme hizmeti

Firmamız son sistem temizleme yöntemlerini kullanarak tüm perde çeşitlerinde olduğu gibi Antalya zebra perde temizleme hizmetleri konusunda da size en iyi şekilde hizmet etmektedir. Zebra perdelerinizi alarak ilk olarak yağ çözücü ve kir çözücü teknelerde birkaç saat bekletilerek ilk aşama temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede zebra perdelerinizde oluşan yağ ve kirin yumuşaması sağlanarak daha hijyenik bir temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu teknelerde bekletilmeden gerçekleştirilen temizlik işlemleri sırasında perdelerinizdeki yağ ve kirin çözülmesi için daha güçlü kimyasalların kullanılması perdelerin zarar görmesine neden olmaktadır.

Bu yüzden fırçalama işlemine geçilmeden önce bekletme işleminin gerçekleştirilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Bu işlemden sonra da perdelerinizin asıl yıkanma işlemini gerçekleştirmek üzere fırçalama makinelerine alıyoruz. Bu sayede son teknoloji ürünü fırçalama makineleri ile perdeleriniz derinlemesine yıkanılarak gözle görülür bir temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu işlem sırasında perdelerinizin tamamen fırçalanabilmesi için bekleme teknesinde kapalı olarak duran perdeleriniz tamamen açılmaktadır. Böylelikle her desen ve her köşe fırçalanmış olmaktadır. Makinedeki yıkanma aşaması bittikten sonra durulama ve kurutma sistemine alınarak perdenizin zarar görmeden köpükten arınması ve kurutulması işlemi gerçekleştirilmektedir.

Antalya zebra perde temizleme firmamızın vermiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmetler sayesinde bitirilmeden önce ışık sistemi ile son kontroller gerçekleştirilerek en ince ayrıntısına kadar kontrol edilerek temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Temizlik işlemi tamamen bittiği zaman zebra perdeleriniz katlanarak teslime hazır hale getirilmektedir. Özellikle mutfaklarda kullanılan zebra perdelerinizin ilk günkü gibi tertemiz olmasını istiyorsanız firmamızın sizlere sunmuş olduğu temizlik hizmetlerinden faydalanmanız sizin için en doğru karar olacaktır.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir