Antalya Perde Temizleme

Antalya perde temizleme

Antalya Perde Temizleme

Her zaman profesyonel bir temizlik hizmeti almanıza özen göstermekte olan firmamız perdeleriniz hangi özelliklerde olursa olsun sorunsuz bir şekilde temizlenmesi konusunda size yardımcı olmaktadır. Antalya perde temizleme hizmetleri ile aradığınız temizlik hizmetlerini sorunsuz bir şekilde almanıza olanak sağlayan firmamız tüm elemanlarına hangi tip perdelerde nasıl bir temizlik işlemi gerçekleştirilmesi gerektiğinin eğitimi vermektedir. Verilen bu eğitimler sayesinde perdeleriniz hangi yapıya sahip olursa olsun yapısı bozulmadan ve renklerinde herhangi bir sorun olmadan temizlendiğini görebilmeniz mümkün olacaktır.

Antalya perde temizleme uzmanınız…

Perdelerinizi evinizden alıp Antalya perde temizleme işlemlerinin gerçekleştirileceği temizlik atölyelerimize getiren temizlik elemanlarımız ilk olarak perdelerinizde herhangi bir leke olup olmadığını kontrol etmektedir. Perdelerinizde leke olması durumunda öncelikle bu lekelerin çözülmesi için bekleme teknelerinde bekletilen perdeleriniz lekeler yumuşadıktan sonra perde temizleme makinelerine alınarak fırçalanmaktadır. Fırçalandıktan sonra durulanan perdeleriniz ışık teknolojisi kullanılarak kontrol edilmektedir. Bu kontroller sırasında perdelerinizdeki lekelerin çıkıp çıkmadığına bakılır ve sonuca göre ikinci bir yıkama ve durulama işlemi gerçekleştirilebilir.

Bu işlemler sırasında ileri teknoloji ürünü temizlik araçlarının kullanılıyor olması sayesinde perdelerinizde herhangi bir zarar oluşmadan perdeleriniz temizlenir ve durulanıp kurutulduktan sonra ütülenerek teslim edilir. Kurulama aşamasında güneş görmeyen klimalı odalarda bekletilen perdelerinizde herhangi bir yıpranmanın söz konusu olmadığını görebilirsiniz. Özellikle perdelerinizin en üst kısmı olan kornişe gelen yerlerinde oluşan kararmalardan kurtulabilmek için firmamızın sizlere sunmuş olduğu bu kaliteli temizlik hizmetlerinden faydalanmanız büyük bir önem taşımaktadır. Firmamızdan alacağınız bu temizlik işlemleri sayesinde perdelerinizi çok daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanma olanağına sahip olabilirsiniz.

Antalya perde temizleme hizmetleri ile size destek olan firmamız profesyonel perde montaj ekipleri sayesinde perdelerinizi size teslim ederken montaj işlemlerinin de gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Zebra perdelerinizin, stor perdelerinizin, kruvaze perdelerinizin ya da tül perdelerinizin temizliği konusunda içiniz rahat bir şekilde güvenebileceğiniz firmamız tüm perdelerinizi hem yapısına hem de kumaş türüne uygun olarak temizlediğinden dolayı perdelerinizle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamak zorunda kalmazsınız. Bu da kısa süre içinde yeni bir perde ihtiyacınızın oluşmaması ve bütçenizi koruyabilmeniz anlamına gelmektedir.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir